Įranga geležinkelio transporto plovimui

Įranga geležinkelio transporto plovimui

Įranga geležinkelio transporto plovimui

Otto Christ AG koncerno plovimo technologija geležinkelio transportui.

Train Wash C1000 SOA

Train Wash C1000 SOA

Bazinė pravažiuojanti įranga tik šoninių paviršių plovimui.

Train Wash C5400 SOA

Train Wash C5400 SOA

Christ Train Wash C5400 SOA plovimo įranga sukurta remiantis sunkvežimių portaline plovykla ir autobusų plovykla C5000. Train Wash C5400 SOA turi tokią pačią konstrukciją su trimis šepečiais: du vertikalūs šepečiai ir vienas horizontalus šepetys. Kadangi stogo šepetys yra kietas, ši įranga tinka tik traukinių ir tramvajų su lygiu stogu, be srovės ėmiklio, antenų ir kitų konstrukcinių detalių, plovimui.

Train Wash C7000 SOA

Train Wash C7000 SOA

Train Wash C7000 SOA patobulintas modelis plaunančios įrangos geležinkelio transportui, kuri gali dirbti bet kokiame režime iš trijų: pravažiuojančiam, pusiau pravažiuojančiam arba mobiliame. Šios įrangos ypatumas yra galimybė aprūpinti portalą unikaliais, atskiriamaisiais, horizontaliais šepečiais, jie ne tik leidžia nuplauti vagono ir tramvajaus galines dalis, pilnumoj pakartodami jų kontūrą, bet gali nuplauti ir traukinių stogą su pantografais.

Subscribe to Įranga geležinkelio transporto plovimui
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.