Buzil valymo chemija

Apie Buzil Werk Wagner GmbH & CO KG

Naujos idėjos – švarūs sprendimai!

Daugiau nei 100 metų Buzil yra viena iš profesionalių valymo priemonių gamybos lyderių Europoje, gaminančių aukštos kokybės valymo, priežiūros ir dezinfekcines priemones, taip pat higienos priemones personalui. Buzil siūlo profesionalius, ekonomiškai pagrįstus sistemų sprendimus, medžiagas apsaugančias valymo priemones. Įmonės valymo chemija nekenkia aplinkai.

Buzil valymo chemijos asortimentas

 

Šiuo metu Buzil asortimente yra daugiau nei 150 produktų, skirtų įvairiausiems valymo darbams. Visi produktai suskirstyti į „sistemas“ ir „serijas“. Kiekvienas atskiras produktas kruopščiai parinktas ir puikiai papildo vienas kitą.

„Serijos“ apima valymo priemones visiems paviršiams viename objekte - nuo paviršių, grindų, langų iki sanitarinės zonos valymo. Kiekviena „serija“ turi savo išskirtinį bruožą, pvz.: Drizzle serijos produktai yra jau paruošti naudojimui.

„Sistemos“ skirtos naudojimui konkrečioje srityje, pvz.: akmens masės plytelėms.

Buzil gamykloje dirba apie 130 darbuotojų. 25 šalyse Buzil turi savo atstovus, taip pat dukterines įmones Lenkijoje, Graikijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.  Daugiau nei 100 metų Buzil įmonė priklauso vienai šeimai. Šiuo metu įmonei vadovauja Isabell Janoth, atstovaujanti ketvirtajai šeimos kartai, kartu su direktorium Karl Klaus. Atsižvelgdama į visus rinkos pasikeitimus, kintančius  saugos reikalavimus ir siekdama didinti produktų kokybę įmonė pastoviai kuria produktų pardavimo strategijas.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.