Komunalinė technika

Multicar komunalinė technika (gatvių valymo įranga)

 

Daugiafunkcinė komunalinė technika vokiečių markės Multicar senai žinoma Lietuvoje, kadangi masinė gamyba automobilio M25 įvairių modifikacijų prasidėjo dar Tarybų Sąjungos laikais. 1996 m. automobilio modelis M25 pakeistas į M26, o galiausiai ir šiandieninė modifikacija M27 pakeista 2011 m.

Šiandien Multicar gamina tris kompaktinių ir manevringų komunalinių mašinų modelius: M27, FUMO (naujausias modelis M 31), TREMO su gabaritiniu plotu nuo 1,32 iki 1,62 m, kurie ideliai tinka transportuoti krovinius, o taip pat ir pramoninių įmonių gamyboje, komunalinėms įmonėms, žalių teritorijų tvarkymui, žemės ūkyje, statybų sektoriuje, kelininkų įmonėms, atlikti darbus aukštyje. Didelis privalumas Multicar komunalinės technikos yra jos universalumas. Įvairių agregatų tvirtinimas prie mašinos. Daugiau nei 100 pozicijų. Ši komunalinė mašina pasirūpins greita ir efektyvia tvarka miestų gatvėse, šaligatviuose, senamiesčio siaurose gatvelėse, uždarose parkavimo aikštelėse, stadionuose, parkuose, greitkeliuose bet kokiu metų laiku. O taip pat sumažins laiko ir darbo sąnaudas visos eilės tvarkymo darbų. Kiekviena komunalinė mašina yra unikali ir gaminama pagal kiekvieno kliento individualų užsakymą.

Hako komunalinė technika (gatvių valymo įranga)

 

Vakuuminiai šlavimo įrenginiai - gatvių šlavimo mašinos skirtos įvairių sezono darbų atlikimui. Gatvių, šaligatvių, kiemų, pėsčiųjų zonų, parkų, sodų, gėlynų tvarkymui.

Privalumai vakuuminės gatvių šlavimo mašinos: žemo lygio triukšmas, greitas pakeitimas tvirtinamų agregatų, didžiulis manevringumas.

Didelė problema didmiesčio, kaip ir mažesnio miesto yra gatvių tvarkymas. Tvarkingos ir gerai prižiūrimos miesto gatvės bei kiemai yra miesto valdžios ir komunalinių įmonių vizitinė kortelė. Ant komunalininkų pečių krenta nelengva užduotis palaikyti miestą švarų ir komfortišką ištisus metus ir bet kokiu oru. Užduotis gali būti sėkmingai įvykdyta, jeigu komunalinės įmonės turi specializuotą komunalinę techniką.

Vakuuminė gatvių šlavimo mašina Hako-Citymaster gerai susitvarkys su vasaros dulkėmis, rudeniniu purvu ir žiemos sniegu. Visais metų laikais gatvių, pėsčiųjų zonų ir šaligatvių, kiemų, sodų ir parkų tvarkymas, o taip pat ir gėlynų tvarkymas gali būti įmanomas pakeičiant tvirtinamus agregatus, dėl kurių Hako Citymaster mašinos lengvai transformuojasi į sniego valymo mašinas, laistymo mašinas ar žoliapjoves.

Vakuuminė gatvių šlavimo mašina Hako Citymaster iš tikrųjų nepakeičiamas komunalinių įmonių pagalbininkas. Šios mašinos yra aukštos kokybės, manevringos, jas lengva valdyti, o taip pat mažos eksploatacinės išlaidos. Tylios ir mažagabaritinės vakuuminės šlavimo mašinos patogios ir patikimos naudojant. Visos vakuuminės tvarkymo mašinos turi komfortišką darbo vietą su panoraminiu vaizdu ir patogiu ergonomišku valdymu. Dėl paprasto ir lengvo valdymo Hako Citymaster mašinos nereikia specialių mokymų personalui, užtenka supažindinti personalą su naudojimosi instrukcija.

Hako firmos  kompaktinės tvarkymo technikos modeliai pristato eilę gatvių šlavimo mašinų Hako Citymaster. Iš viso yra trys modeliai, kurie skiriasi savo šiukšlių konteinerio dydžiu, variklio galingumu ir šlavimo pločiu. Modifikacijos:

Hako Citymaster 600

Hako Citymaster 1250

Hako Citymaster 2000

Nežiūrint į kompatiškumą, vakuuminių šlavimo mašinų šiukšlių konteineriai dideli ir mašina gali nepertraukiamai dirbti. Jei būtinai prireiktų šiukšlių konteinerį ištuštinti tuomet komunalinė tvarkymo mašina gali išmesti šiukšles į bet kurį gatvėje stovintį konteinerį, kurį paskiau išveš šiukšlių išvežimo kompanija. Visa tvarkymo technika skirta kokybiškam darbui įvairių paviršių tvarkymui pvz.: asvaltui, trinkelėms, šaligatvinei plytelei, nepažeidžiant paviršiaus.   

Vakuuminiai šlavimo įrenginiai - šlavimo-tvarkymo technika idealiai išvalo paviršius, kaip smulkias dulkes taip ir dideles šiukšles pvz. : plastikinius butelius, dėžes ir t.t. Galingas, susiurbiantis oro srautas be vargo susitvarko ir su stambiom šiukšlėm ir užsisenėjusiu purvu. Šlavimo mašina turi vandens sistemą. Ant diskinių šepečių yra vandens purkštukai, kurių pagalba surenkamos smulkios dulkės sunkiai prieinamose vietose.  

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.