Aukšto slėgio įrenginiai be pakaitinimo

Nešiojamieji įrenginiai

Nešiojamieji įrenginiai

HD 7/122
HD10/122
HD 9/80
HD 12/130

Naujoji „bully serija“

Naujoji „bully serija“

Pasiteisinusi technika nauja išvaizda!
Savo įtikinančia galia, komfortabilia komplektacija bei kompaktiškais gabaritais naujasis Kränzle įrenginys bully atitinka aukščiausios Profi klasės reikalavimus. Jo kompaktiškus gabaritus nulemia apgalvota važiuoklės konstrukcija, kurią sudaro tik dvi dalys. Variklis ir siurblys, puikiai pasiteisinę kitose produktų serijose ir „L serijoje“, saugiai įmontuoti rėme ir taip puikiai

L serija

L serija

emės ūkyje, transporto ir statybos įmonėse, pramonėje ir daugelyje kitų šakų švara yra savaime suprantama sąlyga sveikatai, higienai ir puikioms darbo sąlygoms užtikrinti. Valant fermas visų pirma svarbus nuplovimo efektas, kuris puikiai pasiekiamas naujuoju „L serijos“ Kränzle įrenginiu. Be didelės 2.400 l/min vandens galios „L serijos“ įrenginiai pasiekia iki 350 barų darbinį slėgį, kuris reikalingas pvz. statybose.

Profi serija

Profi serija

Kränzle „Profi“ serija, kaip ir „K 2000 serija“ – tai toliau tobulinamos, laiko patikrintos ir patikimos T serijos naujoji versija. „Profi“ serija išsiskiria moderniu į ateitį orientuotu dizainu ir dar efektyvesne technika. Pvz., naudojamas iti tvirtas reduktorius ir alyvos kamera, kurie yra sukurti nuolatiniam naudojimui pramoniniame sektoriuje ir ypač pailgina aukšto slėgio plovimo įrenginių eksploatavimo trukmę.

K 2000 serija

K 2000 serija

Kränzle K 2000 serijos įrenginiai puikiai atitinka įvairius keliamus reikalavimus aukšto slėgio įrenginiui. Lėtai veikiantis elektrinis variklis 1.400 sūk/min. su naudojamaja galia iki 3,3 kW ir darbiniu slėgiu iki 180 bar pirmos klasės rezultatai. „Roto-Mold“ važiuoklė, galinti važiuoti nelygiomis vietomis ir laptais, pagaminta kaip viena detalė, todėl itin stabili ir tvirta. Su integruotu būgnu plieno tinkleliu armuotai aukšto slėgio žarnai 15 m

Mažieji galios paketai

Mažieji galios paketai

Mažieji galios paketai yra firmos Kränzle atsakymas privatiems naudotojams, kurie pageidavo didelės galios įrenginio, kuris galėtų važiuoti laiptais ir nelygiomis vietomis. Įrenginys K 1152 TS T gali būti su būgnu arba be jo. „T“ raidė žymi būgną.
Aukšto slėgio plovimo įrenginių su 10 m aukšto slėgio žarna veikimo spindulys yra 10 m, o darbinis plotas 314 m2.

Subscribe to Aukšto slėgio įrenginiai be pakaitinimo
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.