Paviršių valymo priemonės

P 313 Planta Soft

P 313 Planta Soft

Universalus valiklis , skirtas kasdieniniam vandeniui atsparių ir blizgių paviršių, medžiagų ir grindų dangų valymui. Ypač tinka paviršiams iš plastiko ir stiklo valyti.

SP 20 Drizzle Blue

SP 20 Drizzle Blue

Naudojimui paruoštas valiklis kasdieniniam paviršių valymui, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams. Naudojamas paviršių valymui viešbučiuose, biuruose ir visuomeninėse įstaigose. Ypač tinka valyti langus, stiklus, veidrodžius, plastikinius, lakuotus, keraminius, metalo ir akrilo stiklo paviršius.

SP 30 Drizzle pink

SP 30 Drizzle pink

Naudojimui paruoštas, valiklis paviršiams kasdieniniam valymui, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams. Naudojamas viešbučių, biurų ir visuomeninių įstaigų paviršių valymui. Ypač tinka naudoti maisto pramonės srityje, virtuvinių paviršių, orkaičių, pjaustymo mašinų ir gartraukių valymui.

G 482 Blitz Orange

G 482 Blitz Orange

Universalus apelsinų kvapo, neutralus valiklis, turintis alkoholio, skirtas visoms vandeniui atsparioms medžiagoms, paviršiams, dangoms valyti. Tinka padengtam medžiui, plastikui, keraminėms plytelėms, žalvariui, variui.

G 483 Blitz Tropic

G 483 Blitz Tropic

Universalus tropikų kvapo, neutralus valiklis, turintis alkoholio, skirtas visoms vandeniui atsparioms medžiagoms, paviršiams, dangoms. Tinka padengtam medžiui, plastikui, keraminėms plytelėms, žalvariui, variui.

G 433 Aktiv

G 433 Aktiv

Valiklis kasdieniniam, intensyviam visų vandeniui atsparių paviršių, durų, langų rėmų, radiatorių, plastiko, langų bei akmens ir plytelių grindų valymui. Geras valymo poveikis ir priemonės pasiskirstymas valant riebalinius ir alyvinius nešvarumus. Higieniškas ir taupus naudojimas.

G 435 Bistro

G 435 Bistro

Riebalų ir baltymų tirpiklis , skirtas visoms šarmui atsparioms medžiagoms ir paviršiams. Ypač tinka naudoti maisto pramonės įmonėse, viešbučiuose ir maitinimo įstaigose.

G 440 Perfekt

G 440 Perfekt

Stiprus šarminis valiklis, skirtas visų šarmams atsparių medžiagų ir paviršių valymui. Ypač tinka dirbtuvių grindims, pramoniniam valymui, maisto pramonėje ir virtu

KS 24 Surface Smart

KS 24 Surface Smart

Neutralus valiklis kasdieniniam valymui, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams, medžiagoms ir neimpregnuotoms grindims. Greitai džiūsta, nepalieka dryžių. Apsaugo medžiagas, malonaus kvapo.

P 311 Planta Orange

P 311 Planta Orange

Universalus stipraus koncentrato valiklis , skirtas vandeniui atsparių paviršių ir medžiagų kasdieniniam ir intensyviam valymui. Naudojamas maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

Subscribe to Paviršių valymo priemonės
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.