Sanitarinių patalpų valymo priemonės

G 507 Buz Metasoft

G 507 Buz Metasoft

Valiklis kasdieniniam ir intensyviam rūgščiai atsparių paviršių valymui. Ypač tinka nerūdijančiam plienui. Nuo nerūdijančio plieno ir aparatų pašalina stiprius nešvarumus, riebalų likučius, apnašas.

KS 27 San Smart

KS 27 San Smart

Sanitarinis, kasdieninis valiklis citrinos rūgšties pagrindu, skirtas visiems vandeniui ir rūgščiai atspariems paviršiams ir medžiagoms drėgnose patalpose.

SP 10 Drizzle Red

SP 10 Drizzle Red

Naudojimui paruoštas, rūgštinis sanitarinis valiklis kasdieniniam valymui. Skirtas visiems vandeniui ir rūgščiai atspariems paviršiams ir medžiagoms drėgnose patalpose valyti. Naudojamas viešbučių, biurų ir visuomeninių įstaigų bendrose sanitarinėse ir drėgnose patalpose.

SP 40 Drizzle Red7

SP 40 Drizzle Red7

Naudojimui paruoštas, neutralus, rūgštinis sanitarinis valiklis kasdieniniam valymui. Skirtas visiems vandeniui ir rūgščiai atspariems paviršiams ir medžiagoms drėgnose patalpose valyti. Naudojamas viešbučių, biurų ir visuomeninių įstaigų bendrose sanitarinėse ir drėgnose patalpose. Ypač tinka reikliems ir jautriems paviršiams: žalvariui, aliuminiui, emalei, akrilo stiklui ir marmurui. Šalina kosmetikos ir muilo likučius. Sumažina kalkių susidarymą. Paviršiai ilgiau apsaugomi nuo pakartotinio užteršimo. Saugantis medžiagas valiklis.

G 452 Keim Ex

G 452 Keim Ex

Kvapnus sanitarinis valiklis kasdieninei higienai drėgnose patalpose. Tinka naudoti visoms vandeniui atsparioms dangoms ir paviršiams drėgnose patalpose, ypač baseinuose, tualetuose, dušų patalpose, viešbučiuose, sporto ir fitneso centruose.

G 460 Bucalex

G 460 Bucalex

Rūgštinis, sanitarinis valiklis kasdieniniam valymui. Skirtas visiems rūgštims atspariems paviršiams ir medžiagoms drėgnose patalpose valyti. Prieš naudojant paviršių sudrėkinkite!

G 461 BUZ Contracalc

G 461 BUZ Contracalc

Skystas nukalkintojas ir valiklis fosforo rūgšties pagrindu. Sanitarinių mazgų valiklis pagrindiniam valymui ir kalkių šalinimui. Skirtas visoms rūgštims atsparioms medžiagoms ir paviršiams.

G 465 WC Cleaner

G 465 WC Cleaner

WC Cleaner klampus valiklis druskos rūgšties pagrindu. Skirtas druskos rūgščiai atsparių unitazų ir pisuarų valymui. Tirpina kalkes, šlapimo akmenį, rūdis, indų nuoviras. Puikiai šalina stiprius nešvarumus. Pasiekia ir ištirpina stiprius purvo sluoksnius. Didelio klampumo dėka gerai padengia unitazų ir pisuarų sieneles.

T 464 Bucasan Trendy

T 464 Bucasan Trendy

Sanitarinis valiklis amidosulfoninės rūgšties pagrindu kasdieniniam valymui. Naudojamas kasdieniniam valymui drėgnose patalpose. Visiems rūgščiai atspariems paviršiams ir medžiagoms drėgnose patalpose pvz.: plytelėms, kriauklėms, tualetams. Ypač tinka sanitariniam porcelianui, chromo ir nerūdijančio plieno paviršiams, sienų ir grindų plytelėms.

G 491 Erolcid

G 491 Erolcid

Specialus rūgštinis valiklis fosforo rūgšties pagrindu pagrindiniam ir intensyviam valymui. Skirtas mikroporinių, truputį šiurkščių rūgščiai atsparių paviršių valymui. Ypač tinka akmens masėms ir keramikinėms plytelėms. Staigaus ir stipraus valymo poveikio dėka greitai pašalina kalkių nuosėdas, rūdis ir cemento likučius.

Subscribe to Sanitarinių patalpų valymo priemonės
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.