Specialios valymo priemonės

G 502 Buz Point

G 502 Buz Point

Specialus valiklis dėmių šalinimui iš tekstilinių dangų ir medžiagų. Dėmių išėmėjas puikia šalina purvą, kramtomą gumą, klijus, rašalą, žvakių vašką, batų tepalą, dispersijų spalvą, etikečių likučius, lūpų dažus ir t.t. Skirtas visiems tekstiliniams paviršiams, kilimams, baldiniams audiniams, kurie atsparūs tirpikliams. Pašalina purvą, kurio negalima pašalinti vandeniu.

G 505 Metapol

G 505 Metapol

Tirštas specialus preparatas metalo valymui, skirtas visiems labai nešvariems, aptekėjusiems paviršiams ir medžiagoms. Ypač tinka nerūdijančiam plienui, nikeliui, žalvariui, keramikai, bronzai, variui, chromui, aliuminiui, anoduotam aliuminiui. Idealiai tinka plastmasei, stiklui, keramikai, kaitinimo spiralėms.

G 508 Buz Polish

G 508 Buz Polish

Tirštas valomasis pienelis, skirtas visiems labai užterštiems paviršiams ir medžiagoms iš metalo ir keramikos; pvz.: nerūdijančio plieno paviršiams, kaitinimo elementams iš keramikos ir t.t.

G 542 Buz Finesse

G 542 Buz Finesse

Naudojimui paruošta, speciali baldų valymo ir priežiūros priemonė jautriems paviršiams ir medžiagoms. Skirta visiems jautriems paviršiams ir medžiagoms iš natūralaus medžio, plastiko, keramikos, bronzos, nerūdyjančio plieno, chromo, žalvario ir vario.

G 555 Clean Up

G 555 Clean Up

Dėmių išėmėjas, skirtas visiems tirpikliams atspariems paviršiams ir medžiagoms iš resopolio, nerūdijančio plieno, rašomųjų stalų paviršiams, rašymo lentoms, klaviatūroms, telefonams, kompiuteriams, durims ir t.t. valyti. Idealiai tinka buityje įprastiems nešvarumus šalinti.

C 580 Buz Leather

C 580 Buz Leather

Universali priežiūros ir valymo priemonė lygiai odai. Tinka visų tipų lygiai odai. Naudojama baldų, drabužių, aksesuarų, batų, automobilių vidaus valymui. Valyti tik sausą paviršių. Naudojamas tik lygiai odai.

G 478 Buz Defoam

G 478 Buz Defoam

Putų gesintojas valymo mašinoms, skirtas apsaugai nuo pernelyg didelio putų susidarymo purvino vandens talpoje, visų tipų automatinėse grindų plovimo mašinose.

Subscribe to Specialios valymo priemonės
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.