Dulkių siurbliai

S 05 sauso siurbimo siurblys

S 05 sauso siurbimo siurblys

Siurblys S 05 – manevringas, tvirtas ir stiprus siurbiant. Mažu siurbliu paprasta naudotis. Taip pat įeina komplektas įvairių priedų. Siurbti galima ir be šiukšlių maišelių (filtrų)

S 10 sauso siurbimo siurblys

S 10 sauso siurbimo siurblys

Dulkių siurblys pasižymi stipria siurbimo galia, patogumu ir kompaktiškumu. Siurblys S 10 - mažas, tylus, patikimas, ant penkių ratukų, manevringas, lengvai valdomas. Platus priedų asortimentas. Visos prietaiso dalys gali būti 100 % perdirbamos.

Hako-Supervac D5

Hako-Supervac D5

Hako-Supervac D5 siurblys – sveria tik 8 kg, manevringas, kompaktiškas tinkamas naudoti biuruose ir viešbučiuose. Dėka pasirenkamo Hepa filtro, kuris sumažina garsus siurblys gali būti naudojamas ligoninėse.

RS 05 sauso siurbimo siurblys

RS 05 sauso siurbimo siurblys

Šio lengvo siurblio ergonomiškai pritaikyta nešiojimo rankena garantuoja nepavargstantį darbą ir po valandų. Siurblio praktiška, kaip kuprinės konstrukcija padeda veikimo radiusui ir garantuoja tekstilinių ir kietų ploto dangų, tokių, kaip parketas, linoleumas ir akmuo efektyvų valymą. Kitas naudojimuisi patogus privalumas - rankenoje integruotas siurbimo jėgos reguliavimas.

Aqua Perl drėgno siurbimo siurblys

Aqua Perl drėgno siurbimo siurblys

Aqua Perl siurblys yra su vandens filtravimo sistema, todėl garantuoja higienišką dulkių surinkimą. Šis natūralus valymo procesas yra efektingas savo poveikiu žmonėms, kurie yra alergiški dulkėms. Iš aparato išeinantis oras yra išfiltruotas ir be kvapo.

TW 300 S sauso ir drėgno siurbimo siurblys

TW 300 S sauso ir drėgno siurbimo siurblys

Nedidelis, profesionalus TW 300 S siurblys, su keturiais ratukais. Skirtas kilimų plovimui, kietos dangos valymui. Su įvairiais priedais, universaliam naudojimui.

SW 21 Aqua sauso ir drėgno siurbimo siurblys

SW 21 Aqua sauso ir drėgno siurbimo siurblys

Šis sauso ir drėgno siurbimo siurblys yra galingas, skirtas profesionalams.

SW 21 Combi  sauso ir drėgno siurbimo siurblys

SW 21 Combi sauso ir drėgno siurbimo siurblys

Tvirtas ir manevringas siurblys, idealus modelis mažesnių ir vidutiniškų plotų valymui. Naudotojams, kuriems reikia galingo siurblio vandens susiurbimui, tačiau, kurie nenori atsisakyti sauso siurbimo.

SW 60 sauso ir drėgno siurbimo siurblys

SW 60 sauso ir drėgno siurbimo siurblys

Tai 3-jų variklių profesionalams skirtas dulkių siurblys, kuris tinka sausam ir drėgnam siurbimui. Vežimėlis su 4 ratais todėl prietaisas yra lengvai transportuojamas. Talpa iš aukštos kokybės metalo, chromuoto plieno siurbimo vamzdis.

TW 411 drėgno siurbimo siurbliys

TW 411 drėgno siurbimo siurbliys

Galingas dulkių siurblys mažiems ir dideliems plotams. Lengvas, manevringas su įvairiais priedais. Skirtas ne tik kiliminės dangos valymui, bet ir baldų apmušalams, sienoms, automobilių salonams.

Pages

Subscribe to Dulkių siurbliai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.