Valymo mašinos

HAKO

Įmonė Hako rūpestingai saugo savo tradicijas. Aukščiausia produktų kokybė užtikrinama tuo, kad visa technika gaminama Vokietijos įmonėje. Tai reiškia, kad beveik visos sudedamosios dalys gaminamos įmonėje Hako GmbH. Metalo kirpimas, pjaustymas, rėmų gamyba, plastiko elementų išliejimas – visa tai vyksta Hako cechuose. Prieš dedant į mašiną kiekvienas mazgas du kartus patikrinamas ir atitinkamai pažymimas.

Hako – tai kompleksiška įrangos linija!

Jeigu kiti gamintojai turi atskirus sėkmingus savo technikos pavyzdžius, tai Hako šiandien siūlo kompleksišką valymo įrangos liniją, kuri pilnai atitinka visus valymo įmonių ar komunalinių ūkių poreikius. Hako technika yra ilgalaikė, aukščiausios kokybės ir patikima!

Hako – tai komfortas!

Ypač didelis dėmesys skiriamas patogiam darbui Hako technika. Tai labai svarbu, kadangi pati kokybiškiausia ir galingiausia technika neatvers visų savo galimybių, jeigu ja dirbti bus sunku ir nepatogu.  Mažinant darbuotojo nuovargį pasiekiamas našesnis darbo rezultatas ir išsaugoma aukščiausia darbų kokybė visos pamainos metu. Taip pat sumažėja avarijų galimybės ir tuo pačiu padidėja darbuotojo saugumas.

Hako – tai saugumas!

Darbo saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Tiek šlavimo, tiek grindų plovimo mašinose darbuotojo sėdima vieta numatoma su stogu (ypač aktualu, kai mašinos dirba sandėliuose, kur yra daug lentynų).

Be to Hako valymo technika  gerai atlaiko temperatūros pokyčius, kas labai svarbu Lietuvos eksploatavimo sąlygomis, kai valymo įranga naudojama atvirų teritorijų tvarkymui.

 

CLEANFIX

Švara turi savo pavadinimą: Cleanfix. Rytų Šveicarijoje, Henau kaime, gamtos apsuptyje firma Cleanfix gamina ir tobulina profesionalias valymo mašinas.

Cleanfix tikslas -  pasiūlyti geriausią šveicarišką kokybę, patarti renkantis produktus, serviso paslaugas ir visada būti arti klientų. Nuolat siūlydama naujoves Cleanfix šiandien puikiai išsilaiko rinkoje. Įmonę visame pasaulyje puikiai atstovauja dukterinės įmonės ir pardavimų atstovai. Cleanfix valymo mašinos rūpinasi tviskančia švara daugiau nei 85 šalyse. 

Šveicariška kokybe Henau gamykloje rūpinasi 110 darbuotojų. Iš viso Cleanfix įmonėje dirba 180 darbuotojų.

Cleanfix sistemos tobulinamos pagal klientų poreikius.

Šiandien iš produktų paletės klientai gali pasirinkti valymo produktus, skirtus įvairiausiems tikslams ir poreikiams: sauso ir drėgno valymo dulkių siurblius, garų valymo mašinas, ekstrakcines mašinas kilimų valymui, diskines plovimo mašinas, šlavimo mašinas bei grindų plovimo mašinas.

Henau Cleanfix taip pat gamina ir visas valymo mašinų tekinimo ir frezavimo dalis. Nuosava gamyba daro mus lanksčiais, užtikrina kokybę ir garantuoja greitą pristatymą. Montavimo metu gamybos linijoje sujungiamos mechaninės, plastikinės, virinimo dalys ir įsigyti komponentai. Prieš išsiunčiant įrangą į visas pasaulio šalis ji patikrinama ir dokumentuojama. Didžiausias mūsų tikslas – savo klientams pateikti šveicarišką kokybę konkurencingomis sąlygomis.

Mūsų produktų paletė labai įvairi, o Cleanfix personalas įvairiapusiškas. Visi darbuotojai yra kvalifikuoti. Jie pastoviai vysto naujas technologijas ir rūpinasi produktų kokybe. Kokybės vadyba yra sertifuota ISO 9001 sertifikatu.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.